phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 88 58

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Wycieczki objazdowe w lipcu

Zwiedzaj Polskę i Europę!

Wreszcie wyruszamy i zwiedzamy. Wybierz interesujące Cię wycieczki, połączone z  z aktywnym zwiedzaniem atrakcyjnych miejsc w Polsce i za granicą. 
Podczas lipcowych wycieczek będziesz mógł zobaczyć barokowy Tykocin, rodzinne miasto Daniela Olbrychskiego, wypłyniesz w rejs po mazurskich jeziorach. Ale to nie wszystko! Odwiedzisz pierwsza stolicę Polski, a także poznasz legendę o Białej Damie!  Nie zabranie także wizyty w mieście "Ojca  Mateusza", a także  w "polskich Atenach"!  Z nami odwiedzisz Parki Narodowe, przejdziesz się Drogą Kólewską oraz zwiedzisz "Miasteczko galicyjskie" w Sanoku.
Podczas wyjazdów zagranicznych proponujemy spędzić Weekend na Słowacji, a tam podziwiać będziemy panoramę Tatr, a także Park Nardowy - Słowacji Raj. Na dłuższą wycieczkę zapraszamy do Austrii, gdzie sprawdzisz, jak smakuje ten górski kraj.  Proponujemy także wycieczki do Włoch, gdzie podziwiać będziemy Kanion Verdon, filmowe Cannes, a także Księstwo Monaco.  Podczas wyjazdów do Włoch odwiedzisz także miasto Romea i Julii - Weronę oraz św. Antoniego - Padwę. Na rejs statkiem wzdłuż Cinque Terre zapraszamy do Toskanii, która przyciąga turystów malowniczymi pejzażami.