phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Kolonie i obozy Czarnogóra

Ulcinj - Poznajemy Czarnogórę

Kod: KCOU


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
13-19
Miejsce wyjazdu:

3 599 zł 2 999 zł

Promocja 17% Super First Moment obozy 2023

REZERWUJ

Trasa:
Ulcinj

Infolinia 32 231 88 19 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Cena nie zawiera:

- dopłaty za realizację programu i opłat klimatyczno-administracyjnych – ok. 50 EUR,
- opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie, 
posiłków i napojów podczas przjazdu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń. 

 


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Czarnogóra - Ulcinj - Poznajemy Czarnogórę
08.07 - 18.07.202311 dniod 2 999 złRezerwuj
16.07 - 26.07.202311 dniod 2 999 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Śniadanie w formie bufetu, kolacje serwowane – w restauracji hotelowej. Obiady serwowane: wybór z 2 menu (w restauracji hotelowej lub w przypadku całodniowego pobytu na Velikiej Plažy w jednym z beach barów). Do śniadania podawana jest kawa, herbata. W hotelu zapewniamy stały dostęp do wody pitnej. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu i prowiant na drogę powrotną (zastępujący kolację).
Transport: Autokar z klimatyzacją, DVD, barkiem, toaletą.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP- 1000 PLN
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego. Realizacja programu.

Poznawajcie z nami bałkański klimat, wypoczywajcie w promieniach słońca, kąpiąc się w lazurowych wodach Morza Adriatyckiego oraz opalając się na 12-kilometrowej plaży - Velika Plaža. Miami Beach, Tropicana i Copacabana to najlepsze części Velikie Plažy na których będzie można poczuć wakacyjny klimat: słońce, piasek, morze i wodne atrakcje: deska SUP, rowerki wodne, windsurfing oraz Beach Party. Kameralny Aparhotel Villa Primafila jest idealny dla młodzieży, znajdziemy w nim jacuzzi, basen zewnętrzny z leżakami i klimatyczny basen kryty, z podgrzewaną wodą zapraszają. Blisko stąd do historycznego centrum Ulcinj i do jego turystycznej części atrakcjami oraz rozrywkowej części, w której dużo się dzieje – co oczywiście sprawdzimy!

Poznajemy Czarnogórę  (13-15, 16-19 lat)

Dzień 1:
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.

Dzień 2:
Przyjazd do Czarnogóry w godzinach porannych. Zanim dotrzemy do Ulcinj, czeka nas krótki postój na zdjęcia przy największym jeziorze na półwyspie Bałkańskim -  Jeziorze Szkoderskim. Przyjazd do hotelu, obiad i zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne. Kolacja, a wieczorem spacer po okolicy, a potem gry integracyjne w hotelowym patio.

Dzień 3:
Śniadanie. Wyjazd busem na Vielką Plažę, jedną z najpiękniejszych piaszczystych plaż nad Adriatykiem, ciągnącej się aż do Albanii. Poznamy jej  „luksusowy” fragment: Miami Beach. Relaks w promieniach słońca i kąpiele w Adriatyku. Obiad w restauracji na plaży i tradycyjna dla południowców sjesta. Powrót do hotelu. Kolacja, a potem spacer do centrum Ulcinj. Czeka nas położona na klifie starówka, zaciszna Mala Plaža, port, molo, kręte uliczki miasteczka. Zajrzymy też do dyskotek i klubów - poszukamy dobrej muzyki i wakacyjnego klimatu lub animacje i zabawy na terenie hotelu.

Dzień 4:
śniadanie i leniuchowanie przy hotelowym basenie lub aktywny aqua-aerobic i waterpolo. Obiad i sjesta. Wyjście do centrum Ulcinj. Tym razem udajemy się na Stare Miasto – wciśnięte w obszar dawnej pirackiej twierdzy. Dwa razy w tygodniu odbywa się tu tradycyjny targ, na którym można nabyć dosłownie wszystko. Często sprzedający to Albańczycy ubrani w stroje ludowe, a część towarów sprzedawana jest prosto z wózków ciągniętych przez osiołki. Powrót do hotelu na kolację. Wieczorem „Hawai Party” – kwiaty, muzyka i karaibski nastrój.

Dzień 5:
Śniadanie i całodniowa wycieczka Montenegro Tour. Przejazd widokową trasą wzdłuż wybrzeża Adriatyku do Kotoru –  miasta portowego, położonego nad Zatoką Kotorską z najsłynniejszym fiordem południowej Europy. Zobaczymy jego ciekawą zabudowę, pełną wąskich, brukowanych kamieniem uliczek. Następnie udamy się do Budvy  – tętniącego życiem, wakacyjnego kurortu z zabytkową starówką i śródziemnomorską roślinnością. Stamtąd udamy się na słynną wyspę Św. Stefana – turystyczną perłę i wizytówkę regionu. Powrót do hotelu na kolację. Kino plenerowe – filmowy maraton do rana.

Dzień 6:
Dzień powitamy o wschodzie słońca festiwalem kolorów. Śniadanie, przejazd busem w kolejny słynny rejon Velikiej Plažy – tym razem czeka na nas Tropicana. Tu chętni będą mieć możliwość spróbowania swoich sił w kitesurfingu, windsurfingu lub pływaniu na desce SUP (za dodatkową opłatą). Obiad w na plaży, sjesta i beach party - rozgrzewka przed wieczorem. Powrót do hotelu na kolację. Wieczorne wyjście na imprezę do klubu – czas na dyskotekę lub animacje i zabawy na terenie hotelu.

Dzień 7:
Śniadanie i wyjazd autokarem na całodniową wycieczkę z rejsem statkiem po Zatoce Kotorskiej – jedynym w Europie fiordzie wcinającym się w górzyste wybrzeże Czarnogóry  (cena ok. 45 EUR). Po powrocie relaks na terenie hotelu. Kolacja, a potem szalony, gorący wieczór z niespodziankami.

Dzień 8:
Śniadanie i przejazd na plażę Copacabana - kolejna cześć słynnej plaży. Gry i zabawy, relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Obiad w restauracji na plaży i sjesta. Zajęcia rekreacyjne i sportowe. Powrót hotelu, kolacja. Sunset party - gry, zabawy i konkurs na najlepszą fotkę o zachodzie słońca.

Dzień 9:
Wycieczka Kaniony Czarnogóry podczas, której zobaczymy: Czarne Jezioro, kanion rzek Tara i Moraca oraz imponujący most na rzece Tara (cena ok. 50 EUR). Możliwy zjazd na linie nad kanionem rzeki Tara (cena ok. 25-50 EUR). Kolacja. Wyjście do klubu - zielona noc w nowej imprezowej odsłonie.

Dzień 10
Śniadanie i wykwaterowanie. Spacer po centrum Ulcinj, czas na zakup pamiątek. Obiad w hotelu i wyjazd w drogę powrotną do kraju.

Dzień 11:
Kontynuacja przejazdu przez Serbię, Węgry, Słowację. Powrót do kraju w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie

Aparthotel Villa Primafila*** - obiekt położony jest w miejscowości Ulcinj. 
Pokoje: komfortowo wyposażone 2-4 osobowe, z łazienkami (ręczniki, suszarka do włosów), TV SAT, balkonami, bezpłatną klimatyzacją, mini-barem.
Do dyspozycji uczestników: restauracja, dwa baseny (odkryty i kryty z podgrzewaną wodą), leżaki przy basenie gratis, jacuzzi, teren zielony, sala rekreacyjna ze słonecznym tarasem. Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu. W pobliżu obiektu sklep spożywczy, zaplecze sportowe (boiska do gier i zabaw). Słynna, 12  kilometrowa Velika Plaža jest oddalona o ok. 2 km od obiektu. Dowóz na plażę realizowany będzie autokarem lub hotelowym busem.

Program fakultatywny

Rejs statkiem: po lazurowych wodach Zatoki Kotorskiej. Cena ok. 45 EUR.
Kaniony Czarnogóry – malownicze kaniony położone w północnej części kraju, w niedostępnych, górskich rejonach. Przejazd trasą widokową pełną serpentyn i zakrętów. Zobaczymy: Czarne Jezioro, kaniony rzek Tara i Morača i imponujący most na rzece Tara – rozpostarty pomiędzy brzegami największego kanionu Europy. Cena ok. 50 EUR.
ZIPLINE: adrenalinowy zjazd na linie nad kanionem rzeki Tara (podczas wycieczki: Kaniony Czarnogóry). Cena ok. 12- 25 EUR/ zależnie od długości trasy.
Dubrownik Tour: chorwacka perła Adriatyku, miasto wpisane na listę UNESCO. Zwiedzimy Stare Miasto, port, mury miejskie. Poznamy też filmowe oblicze mista. Poszukamy miejsc, które „zagrały” w „Grze o tron” i w „Gwiezdnych Wojnach”. Cena ok. 60 EUR.
Na wycieczki uczestnicy otrzymują lunch pakiet.

Zajęcia na plaży:  kitesurfing, windsurfing lub desce SUP. Cena od ok. 40 EUR/godz.

Informacje dodatkowe

Zalecane kieszonkowe ok. 160 EUR + kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Należy zabrać własne ręczniki plażowe na basen lub na plażę, Na plaży jest możliwość skorzystania z zestawu 2 leżaków i parasola za dodatkową opłatą ok. 10 EUR/ dzień. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu, uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu. Wyjścia na dyskoteki dla uczestników powyżej 16 roku życia.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania
się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora

Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.

Przejazd autokarem na trasie Cieszyn – Ulcinj (ok.1.500 km) – ok. 25 godz. Trasa przejazdu: Czechy/Słowacja, Węgry, Serbia. W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji (ok. 5-8 EUR), na Węgrzech (ok. 1.500 HUF). Planowany przyjazd do hotelu drugiego dnia ok godz. 12.00, planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 16.00 przedostatniego dnia obozu.

 

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Katowiceplaceul. Sądowa 5, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy - Centrum Przesiadkowe Sądowa, stanowiska nr 6,7 (lub inne wg informacji dworcowej)07:0021:000,00 zł
Tychyplaceul. Generała de Gaulle'a 2, parking dla autokarów przy Stadionie Zimowym07:3020:300,00 zł
Bielsko-Białaplaceul. Warszawska 7, dolna płyta Dworca PKS08:1519:400,00 zł
Żoryplaceul. Katowicka 1, stacja paliw Circle K, przy drodze krajowej nr 81, kierunek Cieszyn07:5020:150,00 zł
Jastrzębie-Zdrójplaceul. Sybiraków 2, Dworzec Autobusowy08:2019:500,00 zł
Cieszynplaceul. Katowicka 45, stacja paliw Lotos09:0019:100,00 zł
WarszawaplaceAleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 1102:0001:45 [+1]200,00 zł
Łódźplaceul. Brzezińska 27/29, Parking przy Centrum Handlowym M1 (zatoczka autokarowa na wprost wejścia, przy parkingu D2)03:4023:55200,00 zł
Piotrków Trybunalskiplaceul. Sikorskiego 52, stacja paliw Avia przy zjeździe do miasta z drogi krajowej nr 104:1023:30150,00 zł
Radomskoplaceul. Łódzka 2, PORT Radomsko - Stacja Paliw MOYA (parking przy Polisz Kebab)04:4023:0080,00 zł
Częstochowaplaceal. Wojska Polskiego 263, parking przy stacji paliw BP (kierunek Katowice)05:3022:1580,00 zł
Sosnowiecplaceul. Kresowa 2, obok stacji paliw Shell i restauracji McDonald's06:2021:3050,00 zł
Gdańskplaceul. 3 Maja 12, Dworzec Autobusowy, stanowisko 1021:30 [-1]05:45 [+1]300,00 zł
Bydgoszczplaceul. Toruńska 59, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka00:0503:45 [+1]200,00 zł
Toruńplaceul. Kujawska 1, Dworzec Główny PKP, przy pomniku lokomotywy00:4503:00 [+1]250,00 zł
WłocławekplaceAl. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów02:0002:30 [+1]160,00 zł
Poznańplaceul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP00:3003:30 [+1]250,00 zł
Lesznoplaceul. Balonowa 55, stacja paliw Pieprzyk02:0002:00 [+1]250,00 zł
Wrocławplaceul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,1103:3000:30 [+1]150,00 zł
Opoleplaceul. Kowalczyków 56, Dworzec Autobusowy Sindbad Port, stanowiska nr A2, B2, C2, D205:0023:00100,00 zł
Gliwiceplaceul. Rybnicka 159, przy drodze krajowej nr 78, parking za stacją paliw Shell06:0022:0080,00 zł
Lublinplaceul. Radziszewskiego 16, parking przed Chatką Żaka23:00 [-1]04:30 [+1]150,00 zł
RykiplaceWarszawska 7, Dworzec Autobusowy PKS23:55 [-1]03:40 [+1]100,00 zł
Krakówplaceul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta)05:3022:15100,00 zł
Katowiceplaceul. Sądowa 5, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy - Centrum Przesiadkowe Sądowa, stanowiska nr 6,7 (lub inne wg informacji dworcowej)07:0021:000,00 zł
Tychyplaceul. Generała de Gaulle'a 2, parking dla autokarów przy Stadionie Zimowym07:3020:300,00 zł
Bielsko-Białaplaceul. Warszawska 7, dolna płyta Dworca PKS08:1519:400,00 zł
Żoryplaceul. Katowicka 1, stacja paliw Circle K, przy drodze krajowej nr 81, kierunek Cieszyn07:5020:150,00 zł
Jastrzębie-Zdrójplaceul. Sybiraków 2, Dworzec Autobusowy08:2019:500,00 zł
Cieszynplaceul. Katowicka 45, stacja paliw Lotos09:0019:100,00 zł
WarszawaplaceAleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 1102:0001:45 [+1]200,00 zł
Łódźplaceul. Brzezińska 27/29, Parking przy Centrum Handlowym M1 (zatoczka autokarowa na wprost wejścia, przy parkingu D2)03:4023:55200,00 zł
Piotrków Trybunalskiplaceul. Sikorskiego 52, stacja paliw Avia przy zjeździe do miasta z drogi krajowej nr 104:1023:30150,00 zł
Radomskoplaceul. Łódzka 2, PORT Radomsko - Stacja Paliw MOYA (parking przy Polisz Kebab)04:4023:0080,00 zł
Częstochowaplaceal. Wojska Polskiego 263, parking przy stacji paliw BP (kierunek Katowice)05:3022:1580,00 zł
Sosnowiecplaceul. Kresowa 2, obok stacji paliw Shell i restauracji McDonald's06:2021:3050,00 zł
Gdańskplaceul. 3 Maja 12, Dworzec Autobusowy, stanowisko 1021:30 [-1]05:45 [+1]300,00 zł
Bydgoszczplaceul. Toruńska 59, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka00:0503:45 [+1]200,00 zł
Toruńplaceul. Kujawska 1, Dworzec Główny PKP, przy pomniku lokomotywy00:4503:00 [+1]250,00 zł
WłocławekplaceAl. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów02:0002:30 [+1]160,00 zł
Poznańplaceul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP00:3003:30 [+1]250,00 zł
Lesznoplaceul. Balonowa 55, stacja paliw Pieprzyk02:0002:00 [+1]250,00 zł
Wrocławplaceul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,1103:3000:30 [+1]150,00 zł
Opoleplaceul. Kowalczyków 56, Dworzec Autobusowy Sindbad Port, stanowiska nr A2, B2, C2, D205:0023:00100,00 zł
Gliwiceplaceul. Rybnicka 159, przy drodze krajowej nr 78, parking za stacją paliw Shell06:0022:0080,00 zł
Lublinplaceul. Radziszewskiego 16, parking przed Chatką Żaka23:00 [-1]04:30 [+1]150,00 zł
RykiplaceWarszawska 7, Dworzec Autobusowy PKS23:55 [-1]03:40 [+1]100,00 zł
Krakówplaceul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta)05:3022:15100,00 zł

Trasa