phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Kolonie i obozy Czarnogóra

Ulcinj - Poznajemy Czarnogórę - obóz rekreacja i zwiedzanie

Kod: KCOU


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
13-19
3 399 zł
Promocja Dzień Dziecka
Cena katalogowa: 3 619 zł. Teraz taniej o 6%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 719 zł.


Trasa:
Ulcinj

Infolinia 32 231 88 19 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Cena podstawowa nie zawiera:
- dopłaty za realizację programu i opłat klimatyczno-administracyjnych – ok. 50 EUR,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie, 
posiłków i napojów podczas przjazdu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń. 

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Czarnogóra - Ulcinj - Poznajemy Czarnogórę - obóz rekreacja i zwiedzanie
08.07 - 18.07.202311 dniod 3 619 złRezerwuj
16.07 - 26.07.202311 dniod 3 399 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Śniadanie w formie bufetu, kolacje serwowane – w restauracji hotelowej. Obiady serwowane: wybór z 2 menu (w restauracji hotelowej lub w przypadku całodniowego pobytu na Velikiej Plažy w jednym z beach barów). Do śniadania podawana jest kawa, herbata. W hotelu zapewniamy stały dostęp do wody pitnej. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu i prowiant na drogę powrotną (zastępujący kolację).
Transport: Autokar z klimatyzacją, DVD, barkiem, toaletą.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP - 1000 PLN.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł.
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego. Realizacja programu.

Poznawajcie z nami bałkański klimat! - zakwaterowanie w Aparhotelu Villa Primafila z jacuzzi, basenem zewnętrznym i krytym basenem z podgrzewaną wodą, - wypoczynek w promieniach słońca i kąpiele w lazurowych wodach Morza Adriatyckiego, - 12 kilometrowa, piaszczysta Velika Plaža i jej słynne odcinki: Miami Beach, Tropicana i Copacabana, - wakacyjny klimat: słońce, piasek, morze i wodne atrakcje: deska SUP, rowerki wodne, windsurfing, - egzotyczna atmosfera historycznego centrum Ulcinj.

Rekreacja i zwiedzanie (13-15 lat; 16-19 lat)

1 dzień:
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.
2 dzień:
Przyjazd do Czarnogóry w godzinach porannych. Zanim dotrzemy do Ulcinj, czeka nas krótki postój na zdjęcia przy największym jeziorze na półwyspie Bałkańskim -  Jeziorze Szkoderskim. Przyjazd do hotelu, obiad i zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne. Kolacja. Wieczorem spacer po okolicy, a potem gry integracyjne w hotelowym patio.
3 dzień:
Śniadanie. Wyjazd busem na Vieliką Plažę, jedną z najpiękniejszych piaszczystych plaż nad Adriatykiem, ciągnącą się aż do granicy z Albanią. Poznamy jej  „luksusowy” fragment: Miami Beach. Relaks w promieniach słońca i kąpiele w Adriatyku. Obiad w restauracji na plaży i tradycyjna dla południowców sjesta. Powrót do hotelu. Kolacja. Animacje i zabawy na terenie hotelu lub spacer do centrum Ulcinj. Tu czeka na Was położona na klifie starówka, zaciszna Mala Plaža, port, molo, kręte uliczki miasteczka. W poszukiwaniu dobrej muzyki zajrzymy do dyskotek i klubów.
4 dzień:
Śniadanie i leniuchowanie przy hotelowym basenie lub aktywny aqua-aerobic i waterpolo. Obiad i sjesta. Wyjście do centrum Ulcinj. Tym razem udajemy się na Stare Miasto – wciśnięte w obszar dawnej pirackiej twierdzy. Dwa razy w tygodniu odbywa się tu tradycyjny targ, na którym można nabyć dosłownie wszystko. Często sprzedający to Albańczycy ubrani w stroje ludowe, a część towarów sprzedawana jest prosto z wózków ciągniętych przez osiołki. Powrót do hotelu na kolację. Wieczorem „Hawai Party” – kwiaty, muzyka i karaibski nastrój.
5 dzień:
Śniadanie i całodniowa wycieczka po największych turystycznych perełkach Czarnogóry - Montenegro Tour. Przejazd widokową trasą wzdłuż wybrzeża Adriatyku do Kotoru –  portowego miasta, położonego nad Zatoką Kotorską - najsłynniejszym fiordem południowej Europy. Zobaczymy ciekawą zabudowę miasta, pełną wąskich, brukowanych kamieniami uliczek. Następnie udamy się do Budvy  – tętniącego życiem wakacyjnego kurortu, z piękną zabytkową starówką i śródziemnomorską roślinnością. Dalej udamy się na słynną wyspę Św. Stefana – czarnogórski symbol luksusu, turystyczną perłę i wizytówkę regionu. Wyspa uważana jest za najbardziej fotogeniczne miejsce na całym wybrzeżu. Powrót do hotelu na kolację. Nocne kino plenerowe – filmowy maraton do rana.
6 dzień:
Dzień powitamy o wschodzie słońca szalonym festiwalem kolorów i dzwiękami muzyki. Po śniadaniu przejedziemy busem w kolejny słynny rejon Velikiej Plažy – tym razem czeka na nas Tropicana. Tu chętni będą mieć możliwość spróbowania swoich sił w kitesurfingu, windsurfingu lub pływaniu na desce SUP (za dodatkową opłatą). Obiad w na plaży, sjesta i beach party - rozgrzewka przed wieczorem. Powrót do hotelu na kolację. Wieczorne wyjście na dyskotekę do klubu – lub animacje i zabawy na terenie hotelu.
7 dzień:
Śniadanie i wyjazd autokarem na całodniową wycieczkę z rejsem statkiem po Zatoce Kotorskiej – jedynym w Europie fiordzie wcinającym się w górzyste wybrzeże Czarnogóry  (cena ok. 45 EUR). Po powrocie relaks na terenie hotelu i korzystanie z jego infrastruktury. Kolacja, a potem szalony, gorący wieczór z niespodziankami.
8 dzień:
Śniadanie i przejazd na plażę Copacabana - kolejną cześć słynnej plaży. Gry i zabawy, relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Obiad w restauracji na plaży i sjesta. Zajęcia rekreacyjne i sportowe. Powrót hotelu, kolacja. Sunset party - gry, zabawy i konkurs na najlepszą fotkę o zachodzie słońca.
9 dzień:
Śniadanie i wycieczka: Kaniony Czarnogóry, podczas której zobaczymy przyrodnicze atrakcje: Czarne Jezioro, kanion rzek Tara i Moraca oraz imponujący most na rzece Tara (cena ok. 50 EUR). Możliwy zjazd na linie nad kanionem rzeki Tara (cena ok. 25-50 EUR). Kolacja. Wyjście do klubu - zielona noc w nowej imprezowej odsłonie.
10 dzień:
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Spacer po centrum Ulcinj, czas na zakup pamiątek. Obiad w hotelu i wyjazd w drogę powrotną do kraju.
11 dzień:
Kontynuacja przejazdu przez Serbię, Węgry, Słowację. Powrót do kraju w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie

Aparthotel Villa Primafila *** położony jest w miejscowości Ulcinj. Komfortowo wyposażone 2-4-os. pokoje  z łazienkami (ręczniki, suszarka do włosów), TV SAT, balkonami, bezpłatną klimatyzacją, mini-barem. Do dyspozycji uczestników: restauracja, dwa baseny (odkryty i kryty z podgrzewaną wodą), leżaki przy basenie gratis, jacuzzi, teren zielony, sala rekreacyjna ze słonecznym tarasem. Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu. W pobliżu obiektu sklep spożywczy, zaplecze sportowe (boiska do gier i zabaw). Słynna, 12-kilometrowa Velika Plaža jest oddalona o ok. 2 km od obiektu. Dowóz na plażę realizowany będzie autokarem lub hotelowym busem.

Program fakultatywny

Rejs statkiem: po lazurowych wodach Zatoki Kotorskiej. Cena ok. 45 EUR.
Kaniony Czarnogóry: malownicze kaniony położone w północnej części kraju, w niedostępnych, górskich rejonach. Przejazd trasą widokową pełną serpentyn i zakrętów. Zobaczymy: Czarne Jezioro, kaniony rzek Tara i Morača i imponujący most na rzece Tara – rozpostarty pomiędzy brzegami największego kanionu Europy. Cena ok. 50 EUR.
ZIPLINE: adrenalinowy zjazd na linie nad kanionem rzeki Tara (podczas wycieczki: Kaniony Czarnogóry). Cena ok. 12- 25 EUR/ zależnie od długości trasy.
Dubrownik Tour: chorwacka perła Adriatyku, miasto wpisane na listę UNESCO. Zwiedzimy Stare Miasto, port, mury miejskie. Poznamy też filmowe oblicze mista - poszukamy miejsc, które „zagrały” w „Grze o tron” i w „Gwiezdnych Wojnach”. Cena ok. 60 EUR.
Zajęcia na plaży:  kitesurfing, windsurfing lub desce SUP. Cena od ok. 40 EUR/godz.
Na wycieczki uczestnicy otrzymują lunch pakiet.

Informacje dodatkowe

Zalecane kieszonkowe ok. 160 EUR + kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Należy zabrać własne ręczniki plażowe. Na plaży jest możliwość skorzystania z zestawu 2 leżaków i parasola za dodatkową opłatą ok. 10 EUR/ dzień. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie w dniu przyjazdu oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu, uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu. Wyjścia na dyskoteki dla uczestników powyżej 16 roku życia. Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przejazd autokarem na trasie Cieszyn – Ulcinj (ok.1.500 km) – ok. 25 godz. Trasa przejazdu: Czechy/Słowacja, Węgry, Serbia. W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji (ok. 5-8 EUR), na Węgrzech (ok. 1.500 HUF). Planowany przyjazd do hotelu drugiego dnia ok. godz. 12.00, planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 16.00 przedostatniego dnia obozu.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Katowiceplaceul. Sądowa 5, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy - Centrum Przesiadkowe Sądowa, stanowiska nr 6,7 (lub inne wg informacji dworcowej)07:0021:000,00 zł
Tychyplaceul. Generała de Gaulle'a 2, parking dla autokarów przy Stadionie Zimowym07:3020:300,00 zł
Bielsko-Białaplaceul. Warszawska 7, dolna płyta Dworca PKS08:1519:400,00 zł
Żoryplaceul. Katowicka 1, stacja paliw Circle K, przy drodze krajowej nr 81, kierunek Cieszyn07:5020:150,00 zł
Jastrzębie-Zdrójplaceul. Sybiraków 2, Dworzec Autobusowy08:2019:500,00 zł
Cieszynplaceul. Katowicka 45, stacja paliw Lotos09:0019:100,00 zł
WarszawaplaceAleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 1102:0001:45 [+1]200,00 zł
Łódźplaceul. Brzezińska 27/29, Parking przy Centrum Handlowym M1 (zatoczka autokarowa na wprost wejścia, przy parkingu D2)03:4023:55200,00 zł
Piotrków Trybunalskiplaceul. Sikorskiego 52, stacja paliw Avia przy zjeździe do miasta z drogi krajowej nr 104:1023:30150,00 zł
Radomskoplaceul. Łódzka 2, PORT Radomsko - Stacja Paliw MOYA (parking przy Polisz Kebab)04:4023:0080,00 zł
Częstochowaplaceal. Wojska Polskiego 263, parking przy stacji paliw BP (kierunek Katowice)05:3022:1580,00 zł
Sosnowiecplaceul. Kresowa 2, obok stacji paliw Shell i restauracji McDonald's06:2021:3050,00 zł
Gdańskplaceul. 3 Maja 12, Dworzec Autobusowy, stanowisko 1021:30 [-1]05:45 [+1]300,00 zł
Bydgoszczplaceul. Toruńska 59, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka00:0503:45 [+1]200,00 zł
Toruńplaceul. Kujawska 1, Dworzec Główny PKP, przy pomniku lokomotywy00:4503:00 [+1]250,00 zł
WłocławekplaceAl. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów02:0002:30 [+1]160,00 zł
Poznańplaceul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP00:3003:30 [+1]250,00 zł
Lesznoplaceul. Balonowa 55, stacja paliw Pieprzyk02:0002:00 [+1]250,00 zł
Wrocławplaceul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,1103:3000:30 [+1]150,00 zł
Opoleplaceul. Kowalczyków 56, Dworzec Autobusowy Sindbad Port, stanowiska nr A2, B2, C2, D205:0023:00100,00 zł
Gliwiceplaceul. Rybnicka 159, przy drodze krajowej nr 78, parking za stacją paliw Shell06:0022:0080,00 zł
Lublinplaceul. Radziszewskiego 16, parking przed Chatką Żaka23:00 [-1]04:30 [+1]150,00 zł
RykiplaceWarszawska 7, Dworzec Autobusowy PKS23:55 [-1]03:40 [+1]100,00 zł
Krakówplaceul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta)05:3022:15100,00 zł
Katowiceplaceul. Sądowa 5, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy - Centrum Przesiadkowe Sądowa, stanowiska nr 6,7 (lub inne wg informacji dworcowej)07:0021:000,00 zł
Tychyplaceul. Generała de Gaulle'a 2, parking dla autokarów przy Stadionie Zimowym07:3020:300,00 zł
Bielsko-Białaplaceul. Warszawska 7, dolna płyta Dworca PKS08:1519:400,00 zł
Żoryplaceul. Katowicka 1, stacja paliw Circle K, przy drodze krajowej nr 81, kierunek Cieszyn07:5020:150,00 zł
Jastrzębie-Zdrójplaceul. Sybiraków 2, Dworzec Autobusowy08:2019:500,00 zł
Cieszynplaceul. Katowicka 45, stacja paliw Lotos09:0019:100,00 zł
WarszawaplaceAleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 1102:0001:45 [+1]200,00 zł
Łódźplaceul. Brzezińska 27/29, Parking przy Centrum Handlowym M1 (zatoczka autokarowa na wprost wejścia, przy parkingu D2)03:4023:55200,00 zł
Piotrków Trybunalskiplaceul. Sikorskiego 52, stacja paliw Avia przy zjeździe do miasta z drogi krajowej nr 104:1023:30150,00 zł
Radomskoplaceul. Łódzka 2, PORT Radomsko - Stacja Paliw MOYA (parking przy Polisz Kebab)04:4023:0080,00 zł
Częstochowaplaceal. Wojska Polskiego 263, parking przy stacji paliw BP (kierunek Katowice)05:3022:1580,00 zł
Sosnowiecplaceul. Kresowa 2, obok stacji paliw Shell i restauracji McDonald's06:2021:3050,00 zł
Gdańskplaceul. 3 Maja 12, Dworzec Autobusowy, stanowisko 1021:30 [-1]05:45 [+1]300,00 zł
Bydgoszczplaceul. Toruńska 59, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka00:0503:45 [+1]200,00 zł
Toruńplaceul. Kujawska 1, Dworzec Główny PKP, przy pomniku lokomotywy00:4503:00 [+1]250,00 zł
WłocławekplaceAl. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów02:0002:30 [+1]160,00 zł
Poznańplaceul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP00:3003:30 [+1]250,00 zł
Lesznoplaceul. Balonowa 55, stacja paliw Pieprzyk02:0002:00 [+1]250,00 zł
Wrocławplaceul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,1103:3000:30 [+1]150,00 zł
Opoleplaceul. Kowalczyków 56, Dworzec Autobusowy Sindbad Port, stanowiska nr A2, B2, C2, D205:0023:00100,00 zł
Gliwiceplaceul. Rybnicka 159, przy drodze krajowej nr 78, parking za stacją paliw Shell06:0022:0080,00 zł
Lublinplaceul. Radziszewskiego 16, parking przed Chatką Żaka23:00 [-1]04:30 [+1]150,00 zł
RykiplaceWarszawska 7, Dworzec Autobusowy PKS23:55 [-1]03:40 [+1]100,00 zł
Krakówplaceul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta)05:3022:15100,00 zł

Trasa