phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 88 58

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Wczasy Polska

Kluszkowce - wczasy rodzinne narciarska przygoda

Kod: PPWK


Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

2 198 zł 1 998 zł

Promocja 9% Promocja First Moment

REZERWUJ

Trasa:
Kluszkowce

Infolinia 32 231 88 19 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Kluszkowce - wczasy rodzinne narciarska przygoda
29.01 - 05.02.20228 dniod 999 złRezerwuj
19.02 - 26.02.20228 dniod 999 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Pensjonat Willa Jaroszówka. Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia, sala telewizyjno/rekreacyjna. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Kluszkowce - jest to mała, malownicza wieś w województwie małopolskim z jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju - „Czorsztyn Ski”. Znajduje się on na górze Wdżar, z której szczytu rozpościerają się magiczne widoki na m.in.: Pieniny, Gorce, Tatry oraz Beskid Sądecki. Kluszkowce stanowią idealną bazę wypadową do takich atrakcji turystycznych jak zamek w Niedzicy i Czorsztynie, miejscowości uzdrowiskowej Szczawnica czy chociażby zabytkowego kościółka w Dębnie Podhalańskim. Osoby zmotoryzowane mogą udać się również na wycieczkę do „stolicy polskich Tatr” - Zakopanego (ok. 45 km). Nasi narciarze będą mieli do dyspozycji ok. 5 km bardzo dobrze przygotowanych tras (sztuczne naśnieżanie), 8 wyciągów oraz 9 tras narciarskich od bardzo łatwych do średnio trudnych. W ośrodku „Czorsztyn Ski” możliwa jest również jazda wieczorami przy sztucznym oświetleniu. www.czorsztyn-ski.com.pl

Wczasy rodzinne „Narciarska przygoda”

Propozycja adresowana do rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat. Dla najmłodszych przygotowaliśmy codzienne zajęcia narciarskie pod okiem naszych najlepszych instruktorów/wychowawców, specjalistów od szkolenia dzieci. Zabawy, nauka jazdy na stoku odbywać będą się w wymiarze ok. 5 h/dziennie. Zapewniamy kameralne grupy (5-7 osób), dobrane pod względem posiadanych umiejętności oraz wieku. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 20 PLN (jedzenie + napój). Podczas gdy rodzice oddawać się będą błogiemu relaksowi lub szusowaniu na stoku, instruktorzy gwarantują pomoc w zamówieniu oraz zjedzeniu posiłku przez najmłodszych.

Dla chętnych dorosłych, przygotowaliśmy fakultatywnie, możliwość szkolenia z instruktorem. Wieczorem po kolacji proponujemy dzieciom rozbudowany program rekreacyjny z naszymi wychowawcami. Nie zapominając o rodzicach, przygotowaliśmy i dla nich kilka niespodzianek...

Wszyscy uczestnicy „Narciarskiej przygody” wyjadą z Kluszkowców z pamiątkowymi koszulkami. Zwieńczeniem wyjazdu będą zawody narciarskie z nagrodami na specjalnie wynajętej trasie.

Przykładowy program:

Dzień 1: Przyjazd do pensjonatów w godzinach 15:00-18:00. Kolacja, spotkanie organizacyjne z instruktorami/wychowawcami, rozdanie karnetów narciarskich. Prezentacja programu rekreacyjnego wyjazdu oraz sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego uczestników wyjazdu.

Dzień 2: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców, sprawdzenie posiadanych umiejętności. Po kolacji: dla dzieci - gry planszowe i integracyjne, dla dorosłych - spotkanie zapoznawcze.

Dzień 3: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców, filmowanie na stoku. Po kolacji: dla dzieci i rodziców - analiza video nagrań z zajęć na stoku oraz zimowe podchody.

Dzień 4: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców. Po kolacji: dla dzieci - zajęcia artystyczne „plastelina i farba”, dla dorosłych - szkolenie z ABC serwisowania sprzętu narciarskiego.

Dzień 5: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców. Po zajęciach: dla wszystkich dzieci i chętnych dorosłych wizyta w parku wodnym „Terma Bania” w Białce Tatrzańskiej.

Dzień 6: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców. Po zajęciach: igrzyska sportowe dla dzieci i dla dorosłych. Wieczorem: dla dzieci wieczór filmowy, dla dorosłych - biesiada z „regionalnymi serami i trunkami”. Podczas wieczornych zajęć rozlosujemy numerki startowe oraz opowiemy o zawodach narciarskich, które odbędą się następnego dnia.

Dzień 7: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców, filmowanie na stoku. Po kolacji: analiza video z nagrań z zajęć na stoku, podsumowanie wyjazdu, rozdanie nagród oraz przekazanie informacji na temat dnia wyjazdu.

Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd z pensjonatów.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Pensjonat Willa Jaroszówka (https://www.willajaroszowka.pl). Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia, sala telewizyjno/rekreacyjna. 

Program fakultatywny

- wyjście do parku wodnego „Termy Bania” w Białce Tatrzańskiej (dorośli) - ok. 50 PLN,

- Szkolenie narciarskie dla dorosłych - 400 PLN (szkolenie w wymiarze ok. 5/ dziennie/6 dni. Fakultet będzie realizowany przy minimalnej ilości zainteresowanych - 8 osób. Zapisu na szkolenie narciarskie dokonujemy podczas rezerwacji).

Informacje dodatkowe

Cena karnetu: młodzież do 15 roku życia - 480 PLN/6 dni, pozostali - 540 PLN/6 dni. Wypożyczenie sprzętu narciarskiego: dorośli ok. 40 PLN/dzień/komplet (narty, buty, kije), dzieci ok. 35 PLN/dzień/komplet. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen karnetów oraz biletów wstępu do parku wodnego „Termy Bania”. Cena nie obejmuje: transportu, kosztu karnetu.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa