phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Wczasy Polska

Mrzeżyno - Malinowe Miejsce - RAZEM NA WAKACJE

Kod: APSM


Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny
2 599 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 199 zł.


Trasa:
Mrzeżyno

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie
 • wyżywienie:
 • ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.


Cena nie zawiera:

 • kosztów realizacji programu animacyjnego - koszt 200 PLN

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Mrzeżyno - Malinowe Miejsce - RAZEM NA WAKACJE
16.08 - 26.08.202411 dniod 2 599 złRezerwuj

Program

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów 
 • Wyżywienie: FB  (śniadania, obiady, kolacje). Śniadania i kolacje - szwedzki stół. Obiad serwowany do stolika i składa się z dwóch ciepłych posiłków: zupa i drugie danie. Dodatkowo w dniu wyjazdu prowiant na drogę powrotną.
 • Ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.
Ideą zorganizowanych wspólnych rodzinnych wyjazdów jest integracja pokoleń. Dlatego też, istnieje możliwość urozmaicenia pobytu wczasowego opisanym poniżej dodatkowo płatnym programem animacyjnym. To idealne rozwiązanie dla dzieci nie będących gotowych na samodzielny wyjazd na obóz czy kolonię. Naszymi gośćmi są więc rodziny w przeróżnych konfiguracjach. To przecież wspaniała propozycja dla dziadków opiekujących się swoimi wnukami w okresie wakacji, którzy chcieliby im zaproponować coś więcej, niż kolejny odcinek tej samej bajki. Osoby nie posiadające dzieci ani wnuków lub preferujące odpoczynek bez nich zapraszamy do przyjazdu na pobyt wypoczynkowy w cenie prezentowanej na stronie.

Dzień 1
Zakwaterowanie w ośrodku. Obiadokolacja. Spotkanie organizacyjne i przywitanie się z morzem.

Dzień 2
W zdrowym ciele zdrowy duch – jak za dawnych czasów przystało, każdy dzień rozpoczynać będziemy poranną gimnastyką dla chętnych. Tego dnia udamy się na plażę. Zrobimy konkurs na najlepszy zamek z piasku. Rozwiążemy krótki quest, dzięki któremu poznamy najbliższą okolicę. Kto wie, może przy okazji uda nam się odnaleźć skarb? :) Wieczorem dobra zabawa gwarantowana: spróbujemy swoich sił w grze w kalambury! Odrobina konkurencji jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Wygrają dzieci czy dorośli?

Dzień 3
Mając do dyspozycji szereg materiałów plastycznych stworzymy fotobudkę która weźmie udział w konkursie. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Wytężymy nasze umysły w trakcie rodzinnych rozgrywek - wieczór gier planszowych.

Dzień 4
Dzień na wylegiwanie się na słońcu i słodkie leniuchowanie, robimy wszystko to, czego dusza zapragnie. Dla chętnych i wytrwałych długi spacer brzegiem morza lub leśną ścieżką w cieniu drzew do kanału łączącego Jezioro Kopań z Morzem Bałtyckim (uwaga! trasa to około 4 km w jedną stronę). Wieczorem spróbujemy swoich sił w decoupage’u.

Dzień 5
Test sprawnych dłoni i pracy zespołowej. Wspólnie ustalimy tematykę i stworzymy konstrukcje za pomocą specjalnych patyczków, może to będzie wesołe miasteczko, farma albo plac zabaw naszych marzeń. Przygoda w parku linowym: do Waszej dyspozycji będą różne poziomy trudności, które sami będziecie mogli wybrać. Spędzicie niezapomniane chwile w otoczeniu przyrody, zdobywając nowe cenne umiejętności. Niecodzienna rywalizacja wnuków i dziadków – wyścigi rzędów. 

Dzień 6
Szaleństwa w aquaparku - nie ma to jak zabawa w wodzie. Wieczorem, śmiałkowie mogą wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami w wakacyjnym mam talent.

Dzień 7 
Rejs po morzu to zawsze niezapomniana przygoda - obowiązkowy punkt wakacji nad morzem! Eco warsztaty - właścicielka ośrodka zdradzi Wam tajemnice swojej kuchni. 

Dzień 8 
Cały dzień przeznaczamy na relaksowanie się, aby być w formie na wieczór. Wieczorem impreza – bal przebierańców. Niech żyje bal! Szaleństwo na parkiecie i bal maskowy w rytmach największych przebojów.

Dzień 9 
Puścimy wodze wyobraźni podczas tworzenia pomysłowych grafik na osobiście zapropjektowanych koszulkach. 

Dzień 10
Ostatnia szansa na zakup pamiątek i złapanie najcieplejszych promieni słońca. Robimy to, czego dusza zapragnie. Spacer? Gry planszowe? Gra w piłkę? Lody? Gofry? Plażowanie, a może słodkie leniuchowanie? :) Ogniska już dogasa blask, braterski splećmy krąg, w wieczornej ciszy, w świetle gwiazd ostatni uścisk rąk –  pożegnalne ognisko z kiełbaskami.

Dzień 11
Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka i powrót do domu.

Zakwaterowanie

Malinowe Miejsce Mrzeżyno to ośrodek wypoczynkowy położony w samym centrum Mrzeżyna. Tutejsza plaża posiada jasny, drobniutki piasek kuszący do wypoczynku i podziwiania nadmorskich krajobrazów.

Pokoje: do dyspozycji gości są dostępne pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe. Wszystkie wyposażone w toaletę, balkon i dostęp Wi Fi.

Do dyspozycji gości: na terenie ośrodka znajduje się stołówka, w której serwowane są smaczne domowe posiłki. Ze względu na ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu cukierni oraz we własnej uprawie malin, serwowane są ciasta, wyroby drożdżowe z maliną, stąd też nazwa Malinowe Miejsce.

Na terenie ośrodka dostępny płatny parking oraz część rekreacyjna z placem zabaw.

Program fakultatywny

 • Program animacyjny -  200 PLN/osoba (płatne gotówką na miejscu) - ideą programu animacyjnego jest integracja pokoleniowa w związku z tym wymagany jest udział: dziecko + minimum 1 osoba dorosła
 • Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online - 35 PLN/rodzina

Informacje dodatkowe

 • Pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu i kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu (+ prowiant na drogę powrotną).
 • Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 15:00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 09:00.
 • Pobyt z psem lub kotem - dodatkowo płatny 30 PLN/doba
 • Parking na terenie ośrodka - dodatkowo płatny (brak możliwości rezerwacji) 20 PLN/doba
 • Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa