phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Wczasy Włochy

Val di Sole - dojazd własny

Kod: ŁIVY


Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny
7 198 zł
Promocja Promocja First Moment
Cena katalogowa: 7 998 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 7 998 zł.


Trasa:
Mezzana

Infolinia 32 231 88 19 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do obiadokolacji (w cenie podawana jest woda), opłaty klimatycznej ok. 2 EUR/os/dzień, strefy SPA i masaży, dopłaty do pokoju jednoosobowego 600 PLN, dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Podana cena imprezy zawiera obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł. 


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Włochy - Val di Sole - dojazd własny
09.03 - 16.03.20248 dniod 3 599 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Hotel Val di Sole*** w miejscowości Mezzana. Pokoje 2-osobowe (możliwe dwie dostawki) z łazienką, TV, suszarką.
Wyżywienie: Śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór z 3 menu + bar sałatkowy) w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.
Transport: dojazd własny
Ubezpieczenie: Signal Iduna- SKI.
Opieka pilota.
Realizacja programu. 

Val di Sole – „Dolina Słońca”, położona w Dolomitach Di Brenta, to najbardziej znany obszar narciarski we Włoszech, charakteryzujący się bardzo dużą różnorodnością tras narciarskich, snowboardowych. Do najbardziej renomowanych ośrodków narciarskich doliny należą: Madonna di Campiglio, Tonale z lodowcem Presena, Marilleva-Folgarida i Pinzolo. Godny polecenia jest również niewielki ośrodek PEJO 3000 z nowoczesną kolejką której górna stacja znajduje się na wysokości ponad 3000 m n.p.m, prowadzi z niej jedna z najpiękniejszych tras narciarski regionu o długości niemal 7 km.

Ramowy program wyjazdu:
1 dzień: doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 14:00 - zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2-7 dzień : jazda na nartach lub desce snowboardowej, rekomendujemy wykupienie karnetu SUPERSKIRAMA umożliwiającego korzystanie ze wszystkich stoków ośrodków: Madonna di Campiglio, Ponte di Legno - Tonale - Presena (lodowiec), Marilleva-Folgarida, Pinzolo, Pejo.
8 dzień: śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Doba hotelowa kończy się o godz. 10:00. 

Dojazd do wyciągów bezpłatnym Skibusem (przystanek Skibusa 20 m od hotelu, naprzeciwko wyjścia z ogrzewanej narciarni):
Stacja gondoli Marilleva 900 (odległa o ok. 2 km, dojazd ok. 7 min.) umożliwia dostęp do stoków w ośrodkach: Marilleva-Folgarida, Madonna di Campiglio i Pinzolo. 
Stacja Pejo (odległa o ok. 15 km, dojazd ok. 25 min.) umożliwia dostęp do stoków ośrodka Pejo i wjazd kolejką na wysokość 3000 m. n.p.m.
Stacja Tonale (odległa o ok. 20 km, dojazd ok. 40 min.) umożliwia dostęp do stoków w ośrodkach: Ponte di Legno - Tonale - Presena (lodowiec).

Zakwaterowanie

Hotel Val di Sole*** w miejscowości Mezzana, ok. 2 km od gondoli w Marillevie 900. Pokoje 2-osobowe (typu Sol Comfort, możliwe dwie dostawki) z łazienką, TV, suszarką. 

W hotelu: restauracja, bar, basen (bezpłatnie dla gości hotelu), bezpłatne Wi-Fi, mini aquapark dla dzieci, sala fitness, „Wellness Center” (dodatkowo płatne w hotelowej recepcji - dla klientów Almatur w specjalnej cenie 20 EUR/os./pobyt): jacuzzi (wewnętrzne i zewnętrzne), sauna, tropical room, "grota" termalna z wodospadem. W hotelu znajduje się również gabinet masażu (płatny dodatkowo). Hotelowe centrum rekreacyjne czynne jest w godzinach popołudniowych.

 

Informacje dodatkowe

Na wyjazd należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty (ważny min. 90 dni od daty powrotu). Zachęcamy do zaopatrzenia się w kaski ochronne.

Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego (koszt dla osoby dorosłej to ok. 360 EUR/6 dni - karnet SuperSkiRama), napojów do obiadokolacji, Wellness center - jacuzzi (wewnętrzne i zewnętrzne), sauna, tropical room, "grota" termalna z wodospadem, solarium, siłownia, opłaty klimatycznej ok 2 EUR/os/dzień (płatne w recepcji). Wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego.

Dopłata do pokoju jednoosobowego + 600 PLN.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski.

 

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa