phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Wycieczki objazdowe Promocje
Znaleziono 5 ofert.

Wycieczki objazdowe Austria

Zapraszamy Cię na niesamowite wycieczki objazdową po urokach malowniczej Austrii. Przygotuj się na odkrywanie zapierających dech w piersiach krajobrazów, bogatej kultury i fascynującej historii. Oto kilka powodów, dla których warto jedną z naszych propozycji:

  • Odwiedzając Austrię, nie możesz przegapić Wiednia – miasta muzyki, sztuki i historii. Z nami zwiedzisz słynne zabytki, takie jak Pałac Schönbrunn, Katedra św. Stefana i Hofburg, dawne centrum władzy Habsburgów. Zanurzysz się w atmosferze kawiarni, gdzie możesz spróbować tradycyjnej sacherki i kawy wiedeńskiej.
  • Austriackie Alpy są prawdziwym rajem dla miłośników przyrody. Z nami zanurzysz się w pięknie górskich szczytów, malowniczych dolin i błyszczących jezior. Odwiedzisz urokliwe regiony, takie jak Tyrol i Salzburg, gdzie będziesz mógł cieszyć się fantastycznymi widokami.

Austriacka historia jest pełna fascynujących wydarzeń i zabytków. Z nami odwiedzisz takie miejsca jak Zamek Hohensalzburg, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a także poznasz historię Habsburgów, cesarzy i królów, którzy kształtowali losy Austrii.

Nie przegap okazji, by odkryć uroki Austrii. Zarezerwuj swoje miejsce na naszej wycieczce objazdowej już dziś!