phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Egzotyka Last Minute
Znaleziono 1 ofert.

Egzotyczne wyprawy 2024

Marzysz o niezapomnianych przygodach, fascynujących kulturach i nieodkrytych zakątkach świata? Czas zrealizować swoje marzenia i wyruszyć w egzotyczną objazdową przygodę! Przygotuj się na niezapomniane doświadczenia, które otworzą przed Tobą drzwi do magicznych miejsc i niezwykłych spotkań.

Wyprawy egzotyczne objazdowe to prawdziwy raj dla odkrywców i podróżników. Wybierz się na wyprawę do odległej Australii, gdzie piękne plaże, kolorowe rafy koralowe czekają na Ciebie. Poznaj wspaniałych Maorysów na Nowej Zelandii, ich kulturę i tradycje.

Jeśli zafascynuje Cię duch Azji, nie możesz przegapić okazji, by odkryć tę fascynującą krainę. Zwiedzaj tętniące życiem ulice Bangkoku, wędruj przez mistyczne świątynie w Kambodży i delektuj się aromatyczną kuchnią w Indiach. Wyprawa do Azji to pełna kontrastów podróż, która dostarczy Ci niezliczonej ilości niezapomnianych wrażeń.

Czy marzysz o spotkaniu z dziką przyrodą? Wybierz się na afrykańską wyprawę objazdową i odkryj piękno safari. Obserwuj majestatyczne lwy, słonie i żyrafy, śledź tropem nosorożców i zobacz stada gnu w ich naturalnym środowisku. Safari to nie tylko przygoda dla miłośników zwierząt, ale również doskonała okazja do poznania bogatej kultury i tradycji lokalnych plemion.

Nie czekaj dłużej! Wyprawy egzotyczne objazdowe czekają na Ciebie, abyś mógł doświadczyć magii odległych miejsc, spotkać inspirujących ludzi i odkryć nieznane horyzonty.