phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Obozy LAST MINUTE

Marzysz o niezapomnianych wakacjach dla swojego dziecka? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę last minute na kolonie i obozy w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach! Skorzystaj z wyjątkowych cen i zapewnij swojemu dziecku niezapomniane lato pełne przygód, zabawy i nauki. Wybierz spośród wielu dostępnych destynacji i atrakcji.

Oferujemy wspaniałe kolonie nad polskim morzem, które łączą w sobie zabawę na plaży, kąpiele w morzu oraz liczne atrakcje i wycieczki. Dzieci będą mogły brać udział w grach terenowych, zajęciach sportowych, a także rozwijać swoje talenty podczas warsztatów artystycznych.

Kolonie w polskich górach to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Programy pełne są pieszych wędrówek, wspinaczki oraz zwiedzania malowniczych okolic.

Dla tych, którzy marzą o wakacjach za granicą, przygotowaliśmy wyjątkowe oferty na obozy w Chorwacji, Czarnogórze i Bułgarii. Te niesamowite miejsca gwarantują nie tylko piękne plaże i ciepłe morze, ale również fascynującą kulturę i nowe przyjaźnie