phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Obozy na Jurze

Zapraszamy na obozy młodzieżowe na Jurze. Jura Krakowsko-Częstochowska jest malowniczym obszarem w Polsce, znanym z pięknych krajobrazów, wapiennych skał, jaskiń i dolin.
Jura jest popularnym miejscem dla obozów młodzieżowych i aktywności na świeżym powietrzu. 

  • Obozy w Poniku: tutaj spróbujesz swoich sił we wspinaczce, paintballu i survivalu, ppopływasz kajakiem, pojeździsz rowerem, zobaczysz średniowieczne zamki i zasmakujesz OFF ROADU w jurajskich plenerach. Poza zajęciami tematycznymi, związanymi z wybraną tematyką obozu czeka na Was program wspólny: rowery, kajaki, zajęcia strzeleckie z pneumatycznej broni krótkiej i długiej, strzelanie do celów ruchomych i nieruchomych, orientering - wyznaczanie azymutu, obsługa kompasu i busoli, czytanie mapy, gry terenowe, pierwsza pomoc, zajęcia gry sportowe, ogniska, plażowanie i dyskoteka. W razie niepogody, dla chętnych, obozowy turniej gier komputerowych.
  • Obozy w Podlesicach: dla fanów mangi i anime, małych kucharzy, miłośników plastyki, a także dla zwoleników totalnej rekreacji! 
  • Obozy w Złotym Potoku: propoponujemy obóz rekreacyjny, przygodowy, artystyczny i rolki! Na Jurze obozy te dostarczą Ci, nie tylko niezapomniane doświadczenia, ale również szereg nowych umiejętności i inspiracji.