phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Obozy między morzem a górami

Zbrosławice  - jazda konna w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim na dobrze wyszkolonych koniach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Możliwość  przygotowania  się do egzaminu na Brązową lub Srebrną Odznakę Jeździecką i spędzenie czasu na końskim grzebiecie w gronie prawdziwych koniarzy.
Muzyka i konie – obóz muzyczno-konny. Instruktorzy jazdy konnej i Maestro Michał Malicki mają swoje autorskie sposoby aby połączyć te dwie pasje.
Chcesz odwiedzić stajnie zagraniczne lub czuć się komfortowo na międzynarodowych wydarzeniach jeździeckich? Potrafimy Cię do tego przygotować!  Fachowe nazewnictwo jeździeckie  poznasz na obozie: angielski w siodle.

Zamrzenica
 - Bory Tucholskie i Jezioro Koronowskie  - zdrowy klimat dla ciała i ducha i bogaty wybór obozów: leśny surviwal i przygoda, różne warianty obóz militarnych i obóz wędkarski z wyprawą na łowisko.

Ponik – serce Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Doskonałe warunki do wspinaczki, off-roadu, jazdy na quadach i leśnych obozów przetrwania i strzeleckich.

PodlesiceObozy w krainie białych skał. Zapraszamy na wakacje do Podlesic – niewielkiej wioski położonej wśród lasów i ostańców skalnych. To obszar Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i rejon rezerwatu Góry Zborów. Tu spędzisz wakacje w krainie białych skał, poznasz niesamowity klimat tajemniczych grodów i zamczysk.

Kraków – wakacje w królewskimi mieście – z nami to możliwe. Pokażemy Ci studenckie życie zanim rozpoczniesz studia. A jeśli lubisz i chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe – to nie ma bardziej sprzyjających warunków na rozwinięcie tej pasji jak spędzenie wakacji z nami w Krakowie, wśród młodziezy z całego świata!

Turawa - poznaj z nami okolice Jeziora Turawskiego! To duże i płytkie jezioro jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych, a kąpiele w czystych wodach Małego i Średniego Jeziora Turawskiego będą prawdziwą, wakacyjną przyjemnością. Piaszczyste plaże, których jest w tym rejonie pod dostatkiem, są doskonałym miejscem do biwakowania, relaksu i plażowania. Obozowe dni wypełnią Wam gry, zabawy i animacje przygotowane przez wychowawców i instruktorów.